Kroegcollege met Meesterlijk

Het drinken van biertjes is natuurlijk een van de leukste dingen om te doen samen met Meesterlijk. Maar vergeet niet; wij zijn een studievereniging! Leren is dus stiekem ook belangrijk. Om deze reden is in het studiejaar '18 - '19 het kroegcollege opgericht door Commissaris Educatie Luka van Elderen, samen met haar educatie commissie. Een keer in de drie maanden vindt er een kroegcollege plaats in een kroeg in Nijmegen, waar leden en docenten kunnen luisteren naar een gastspreker. Dit natuurlijk allemaal onder het genot van een lekker koud biertje of een wijntje. Wil je meer weten over de kroegcollege's van SV Meesterlijk? Bekijk de andere blogposts op deze pagina!


Liefs,

SV

Meesterlijk

10 keer bekeken

Contact

SV Meesterlijk

Kapittelweg 35

6525 EN Nijmegen

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon